Dyqan me Qera

Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania
00355 0693380050

Përshkrimi:

Ofertë e Re    Rezervo

Dyqani ndodhet ne kompleksin e pallateve prane Pallatit te Sportit Durres, gjendet ne katin e pare dhe ka dy hyrje, nje hyrje nga qendra tregtare dhe nje hyrje nga hyrja e pallatit. Nese ndahet ne mes eshte i pershtatshem dhe mund te perdoret per aktivitete te ndryshme si psh zyre duke perdorur hyrjen nga pallati dhe njekohesisht si dyqan duke perdorur hyrjen nga qendra tregtare dhe te dyja keto ambjente jane te pajisura me ajer te kondicionuar. Shitet per shkak trasferimi pune ne Tirane. Cmimi i diskutueshem.

Web  f  Insta

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: