Adriatik Hotel

Lagja 13 Plazh, 2000 Durrës, Albania
0035552 260 850

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

I rinovuar plotësisht në 2017, Hotel Adriatik ndodhet vetëm disa hapa nga plazhi dhe 5 km nga qendra e Durrësit. Ky hotel ofron një bar dhe një restorant me një tarracë të gjërë, një pishinë të hapur dhe objekte të ndryshme sportive. Parking privat falas. Autobusët lokalë gjithashtu ndalen 50 metra larg. Ka një plazh privat me cadra dhe shezllone dielli të disponueshme për të gjithë pushuesit. Shesh lojërash për fëmijë dhe një palestër janë pa pagesë, ndërsa fusha tenisi, spa dhe sauna janë në dispozicion me një kosto shtesë Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës mund të arrihet në 30 km, ndërsa një port Ferry është në dispozicion 4 km nga Hotel Adriatik. Ne flasim 8 gjuhë, përfshirë tuajen!

f Insta                                                       Rezervo

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Orari:

Check-in From 15:00 hours
Check-out Until 11:00 hours

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,