Almar Hotel

Shkembi Kavajes, Durres, Albania
+355699112020 / +355672869674

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Almar Hotel ndodhet në zonën e famshme të plazhit të Shkëmbit të Kavajës, 6 km larg qendrës së Durrësit.

Ka free Wi-Fi dhe një restorant me kuzhinë tradicionale shqiptare pa përjashtuar gatimin mesdhetar dhe atë europian. Gjithashtu është edhe Bar që pushuesit të cilët janë në cadra u jep komoditetin të marrin ndonjë pije freskuese, kafe, ujë etj.

Të gjitha njësitë e akomodimit ku futen edhe dhomat përfshijnë ajër te kondicionuar, një TV me kanale satelitore, një minibar dhe një banjo private.

Amfiteatri i Durrësit, Amfiteatri më i madh romak në Ballkan, është në qendër të qytetit.

Aeroporti i Tiranës është 35 km nga Hotel Almar

Hotel Almar disponon 20 dhoma ne total, 6 dhoma jane per 3 persona , 14 dhoma jane deshe ne gjithe dhomat e hotelit jane Te perfshira ne cmim cadrat dhe e bukura e gjithë dhomave është se janë me pamje nga deti që e bëjnë akoma më të këndshme relaksin edhe shijen e pushuesve tanë.

Shërbimet
Largësia nga deti: 0 m
Pajisjet e hoteleve dhe ofertat:
Ashensor
Bar plazhi
Pa pagesë Wi-Fi
Të gjitha ambjentet janë të pajisura me:
Ballkon
Televizor
Kondicioner
Free Wi-Fi

 

Adresa: Shkembi Kavajes, Durres, Albania

Insta                                                Rezervo

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Orari:

00:00 - 00:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,