Hotel Espana

Shkembi i Kavajes Durrës, Albania 
069 204 3334

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Ky hotel ndodhet 1 minuta në këmbë nga plazhi. Plazhi afer hotelit eshte plazh me rërë. Aparthotel Espana ndodhet në Golem, 7 km nga qendra e Durrësit. Pushuesit mund te shijojne ushqimin lokal dhe pica në restorant duke shfrytezuar dhe pushimin ne nje tarracë në kopshtin e hotelit. Cadra dhe shezllone jane te vendosura ne plazh te ofruara nga hoteli. Dhomat në Aparthotel Espana jane të gjitha me WiFi free, kanale kabllore dhe ajer te kondicionuar. Disa dhoma kanë nga një ballkon dhe të gjitha dhomat ofrojnë pamje të detit, maleve ose kopshtit. Një sallë pritjeje e përbashkët me TV është një komoditet i mëtejshëm i hotelit, dhe të ftuarit mund të shijojne pije në barin e hotelit. Parkingu privat falas është në dispozicion per te gjithe pushuesit qe kane zgjedhur kte hotel, gjithashtu hoteli ofron dhe sherbime te tjera si makian me qera. Çiftet veçanërisht e kane pelqyer kete lokacion dhe mendojne qe eshte nje vend ideal per nje udhetim me 2 persona pasi kostot justifikojne sherbimet dhe kenaqesine qe merret ne kete hotel. Ne flasim 4 gjuhë, duke përfshirë edhe tuajen!

Web f Insta                                                                 Rezervo

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Orari:

8:00 - 22:00

Informacion shtesë: