Bar Restorant Hotel Kevin

Pishat e Buta, Golem, Durres
069 73 10 550

Përshkrimi:

Shiko më shumë

   

Kategoria: Restorant, Hotel

 

Bar Restorant Hotel ‘Kevin’ ju ofron nje vend relaksi per te kaluar pushime te paharrueshme me familjen si dhe me miqte tuaj. Nese deshironi nje vakt te shijshem me nje pamje te mahnitshme atehere jeni ne vendin e duhur.

Shumellojshmeria e ushqimit dhe komoditeti i hotelit i pershtatur si per cifte ashtu dhe per familje ju ofron qetesine qe kerkoni per momente te cilat do ju mbeten gjate ne kujtese.

Adresa: Pishat e Buta, Golem, Durres

f   Insta                                                                        Booking

Share
 • 4
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  4
  Shares

Informacion shtesë:

Kategoria: