Beauty Center Linda2

Rruga Taulantia Durres Albania
+355 69 75 09 383

Përshkrimi:

Our Channels:

   

Category: kurse & qendra estetike 

 

Fustane nusërie të tendencave më të fundit dhe marka prestigjioze si Pronovia, fustane për të ëmblat damixhela që ju rrinë në krah në ditën më të bukur të jetës, fustane mbrëmje për evenimente të rëndësishme dhe kostume serioze e të qepura me përsosmëri për meshkuj.

Por surpizat ne Beauty Center Linda nuk mbarojnë këtu.

Thonë se bukuria lind.

Për ta kultivuar e kujdesur janë profesionistet tona që ofrojne prerje, krehje, stilime, make-up, manikyr e pedikyr të modës më të fundit, të trajnuar në kurse prestigjioze në Milano, Berlin, Romë, Vjenë e Barcelonë.

Në qendrën tonë të bukurisë mund ta llastoni veten me trajtime të fytyrës, trupit dhe mund të fitoni pa u lodhur shumë ngjyrën e bronztë me trajtimet solare.

Hapni derën e ëndrrave dhe bëjen realitet.

Sepse çdo vajzë dhe grua meriton të ndjehet e bukur dhe e veçantë.

Beauty Center Linda e sjell bukurinë më pranë jush. tanimë me dy sallonet tona;

në Kodër Kamëz, Pranë Universitetit Bujqësor dhe në

Durrës, Pista e Re, Shëtitorja e Vollgës.

Rezervo
Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Informacion shtesë: