Bel Conti Hotel

Shkëmbi i Kavajës L13, 2001 Durrës, Albania
0035552 261 245

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Kjo pronë është 1 minuta në këmbë nga plazhi. Vetëm pak hapa larg nga një plazh privat me rërë, Hotel Bel Conti në Durrës ofron dhoma të dekoruara ne menyre elegante me një ballkon. Ne mjediset e brendshme moderne të hotelit ofrohet dhe një restorant elegant dhe një bar. Jo vetem ne ambjentet e brndshme te hotelit por dhe ne mjediset e jashtme ofrohet Wi-Fi free dhe parking privat falas. Të gjitha dhomat vijnë te shtruara me tapet, një TV dhe një minibar. Banjoja private vjen me dush dhe tharëse flokësh. Të gjitha dhomat kanë një TV të sheshtë me kanale kabllore.

Web f Insta                                                      Rezervo

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Orari:

Check-in From 14:00 hours
Check-out Until 10:00 hours

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,