Blue Marine

Lagjia 13, Shkembi Kavajes, Durres, Albania
+355684026238

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Ka një kopsht dhe një bar, Blue Marine Hotel është vendosur në Durrës, 2.7 km nga Shkëmbi i Kavajës dhe 11 km nga Porti i Durrësit. Hoteli ofron një restorant, recepsioni 24 orësh dhe shërbim në dhomë, së bashku me free WiFi. Dhomat janë të pajisura me një ballkon.

Dhomat janë me ajër te kondicionuar, një TV të sheshtë me kanale satelitore, një frigorifer, një dush, një tharëse flokësh dhe një tavolinë. Në hotel çdo dhomë ka një banjo private.

Mëngjesi është në dispozicion në ambjentet e Blue Marine Hotel.

Aeroporti më i afërt është Tirana International Nënë Tereza, 37 km nga hoteli, ambjenti i Blue Marine Hotel Residence ofron një shërbim për të gjithë klientët që duan të eksplorojnë bukuritë turistike.

Hoteli ështe i vlerësuar dhe nga Booking me notën 9.0 nga klientët qe kanë frekuentuar hotelin tonë dhe komentet e tyre ishin pozitive.

Eshtë një nga hotelet më të mira që ndodhet në zonën e quajtur Shkëmbi i Kavajës.

Adresa: Lagjia 13, Shkembi Kavajes, Durres, Albania

Web f Insta                                                       Rezervo

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Orari:

00:00 - 00:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,