Delfin Tetova Durres

Rruga Pavaresia | 13 Agip Plazh, Durres, Albania

Përshkrimi:

Shiko më shumë

   

Kategoria: Piceri

Pizzeri Delfin është një ndër piceritë me qualitet të lartë të ushqimit  ne stilin e saj rreth pregatitjes se picave, dhe e pakonkurueshme në cilësinë e lartë të saj. Pizza Delfin eshte ne standartet me te larta të shërbimit, të ideve të reja dhe maksimumi i kujdesit ndaj konsumatorit.

Rezervo
Share
 • 3
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  3
  Shares

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,