Mira Mare

Rruga Pavaresia, Durres
0697753179

Përshkrimi:

Shiko më shumë

   

Kategoria: Restorant, Hotel

 

Miresevini ne ‘Mira Mare’ Hotel dhe Restorant, nje ambient komod qe ju ofron kenaqesine qe kerkoni. Dhomat me pamje nga deti dhe cilesia e larte e ushqimit do t’jua beje pushimet tuaja te paharruara.

Adresa: Rruga Pavaresia, Durres

Web   f Insta                                                                        Booking

Share
 • 4
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  4
  Shares

Informacion shtesë:

Kategoria: