Ristorante Italiano

0698972103

Përshkrimi:

Shiko më shumë

   

Kategoria: Restorant

 

Restoranti ITALIANO ofron jo vetem nje restorant por nje mrekulli per te shpetuar nga monotonia e dites.
Prodhime deti te fresketa te cilat japin kenaqesine e te shijuarit si edhe na bejne te ndihemi me afer detit. Arredimi perfekt ku ju ben te ndjeheni shume komode.
Nje vend i shkelqyer ku do shijoni guzhinen italiane nga nje prej shefave me te mire italian .
Ju beje te ndiheni te qete dhe te harroni te gjitha streset dhe lodhjet e dites. Ju mirpresim te shijoni gatimet tona por edhe kafene.kapucino “MADE IN ITALIA”

Adresa: Lagjia 13 RR.Pavarsia , Durres

f Insta                                                                        Booking

Share
 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  2
  Shares

Informacion shtesë:

Kategoria: