Tre Vellezerit

Durres C
069 75 56 959

Përshkrimi:

Shiko më shumë

   

Kategoria: Restorant

 

Ky restorant ishte pranë apartamentit tonë në plazh rreth 2 km në jug të Durrësit.  Nje vend i qete dhe  me shërbimin me te mire .Tek ne mund te provoni  pastat, peshkun, mishin dhe risotot e ndryshme. . Është një restorant me te mira dhe me te vizituar .

Ju mirpersim .

Adresa: Durres C

f   Insta                                                                        Booking

Share
 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  2
  Shares

Informacion shtesë:

Kategoria: