Venera

Pavaresia, Durrës

Përshkrimi:

Shiko më shumë

   

Kategoria: Restorant

Ne restorantin tone do te gjeni sherbim professional nga stafi yne dhe shumellojshmeri shijesh te ushqimit tone, qellimi yne kenaqesia klientit, ju mirepresim.

Rezervo
Share
 • 3
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  3
  Shares

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,