Vila Ferati

Adresa: Rruga Venecia Iliria plazh durrës, përball Hotel Casa-Blanca
0682920461

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Vila Ferati E vendosur në zemër të plazhit të Durrësit , Për të gjithë ata që zgjedhin plazhin e Durrësit dhe te shijojë  mesin e saj,

Vila Ferati ua mundëson këtë ,jeni afër detit,  afër cdo feste dhe cdo aktiviteti që behet  gjatë sezonit të verës,

Stafi mikpritës dhe i vëmendshëm në çdo hollësi dhe plotësisht në dispozicion të klientit me kujdes që do të bëjë pushimet tuaja dhe më të këndshme.

Gëzoni rrezet e diellit të lidhur me atë që dëshironi!  Kjo është ajo që ne menduam.  Për herë të parë në Durrës , lloji më unik i tyre me 13 doma  pushimi në “VILA FERATI”  e konsideruar nga të gjithë turistët tanë si “OAZ”  Ku tre(3)   dhoma janë të paisuar me krevat dopio 1, krevat tek 1.

Sherbime falas: Parkim falas, WiFi, Ajer i kondicionuar.

Dy dhoma janë dyshe për akomodimin deri ne gjashtë (6)  persona. Tetë dhomat e tjera janë për akomoditetin për katër (4) persona , ku për gjithë të akomoduarit kanë si mundësi dhe opsion jashtë dhomave në ambientin jashtë gjen secili mini-barin  dhe ambientin për gatim me numrin që ka sipas dhomës së vete , ku gatuajnë sipas dëshirës .

Pra, ju ende gjeni! Na kontaktoni !

Adresa: Rruga Venecia Iliria plazh durrës, përball Hotel  Casa-Blanca

f   Insta                                                        Rezervo

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Orari:

00:00 - 00:00

Informacion shtesë:

Kategoria: