Hotel Villa Belvedere

Rruga Nacionale Durres-Kavaje Durrës
+355 682063022 / +355682063020

Përshkrimi:

Kanalet Tona:

   

Kategoria: Hotel

– Villa Belvedere, është vendosur në zonën e popullarizuar të plazhit të Shkembi Kavajes, 6 km larg qendrës së Durrësit. Me  një restorant që shërben kuzhinën shqiptare, Villa  ofron një pishinë të hapur, sauna dhe një palestër.  Brendësia e këtij hoteli elegant është zbukuruar në stilin tradicional italian. Të gjitha njësitë e akomodimit përfshijnë ajër të kondicionuar, TV me kanale satelitore, një minibar dhe një banjo private si dhe  Wi-Fi falas.

Plazhi më i afërt është 100 metra larg.  Amfiteatri i Durrësit, amfiteatri më i madh Romak në Ballkan, është në qendër të qytetit. Aeroporti i Tiranës është 35 km nga Belvedere.

-Vila Belvedere e sjell tek ju këtë verë:

BAMBOO coffee & restaurant – është një koncept i ri që  me një stil unik buzë detit ku mund të shijoni pamjen e mrekullueshme të detit dhe gjirit ma te bukur qe ka  Adriatiku.

-Plazhi privat i Vila Belvedere e gjeni tek Shkembi Kavajes me emrin Bamboo by Vila Belvedere 

Tradita vazhdon !

Ne flasim gjuhën tuaj!

Adresa: Rruga Nacionale Durres-Kavaje Durrës

Web   f   Insta                                                        Rezervo

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Orari:

00:00

Informacion shtesë: