Villa Belvedere

Shkembi i Kavajes, 4000 Durrës, Albania
068 206 3020

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Hotel

Kjo pronë është 1 minuta në këmbë nga plazhi. Villa Belvedere është vendosur në zonën popullore të plazhit të Shkëmbit të Kavajës, 6 km nga qendra e Durrësit. Ofron Wi-Fi falas dhe një restorant qe shërben kuzhinen shqiptare. Ajo ofron një pishinë të hapur, një sauna dhe një palestër. Mjediset e brendshme te këtij hoteli elegant jane te zbukuruar në stilin tradicional italian. Të gjitha njësitë e akomodimit përfshijnë ajer te kondicionuar, TV me kanale satelitore, një minibar dhe një banjo private. Plazhi më i afërt është 100 m larg. Amfiteatri i Durrësit, amfiteatri më i madh romak në Ballkan, është në qendër të qytetit. Aeroporti i Tiranës është 35 km nga Belvedere. Parking privat falas. Ne flasim 3 gjuhë, duke përfshirë edhe tuajen!

Web f                                                              Rezervo

Share
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Orari:

Check-in 14:00 - 00:00
Check-out 08:00 - 11:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,