Farmacia Babamusta

2001, Bulevardi Dyrrah, Durrës
+355 52 237 386

Përshkrimi:

Kanalet Tona:

   

Kategoria: Farmaci

Kontrate me ISKSH per ekzekutimin e te gjitha llojeve te recetave me rimbursim.
Sherbim farmaceutik dinjitoz ndaj pacientit, medikamente dhe produkte mjekesore cilesore.
Ofrojme matje te tensionit, dhe keshilla mjeksore falas per te gjithe.

Farmacia nuk eshte vendi ku shiten vetem ilace; ajo duhet te jete nje vend dialogu, nje motiv per tu takuar dhe nje vend ku mund te merrni keshilla te vazhdueshme, me pak fjale nje familje e madhe.
Farmacia eshte nje sherbim per shendetin: eshte vendi i sigurt i shperndarjes dhe i kontrollit te ilacit, ME ose Pa pershkrimin e mjekut.

Cdo keshille e një farmacisti, nuk është një këshillë cfarëdo…

Adresa: 2001, Bulevardi Dyrrah, Durrës

Web   f                                                       Rezervo

Orari:

E Hënë - E Diel / 7 :00 - 24:00

Monday - Sunday / 7 :00AM - 24:00PM

Informacion shtesë:

Beauty Center Linda2

Rruga Taulantia Durres Albania
+355 69 75 09 383

Përshkrimi:

Our Channels:

   

Category: kurse & qendra estetike 

 

Fustane nusërie të tendencave më të fundit dhe marka prestigjioze si Pronovia, fustane për të ëmblat damixhela që ju rrinë në krah në ditën më të bukur të jetës, fustane mbrëmje për evenimente të rëndësishme dhe kostume serioze e të qepura me përsosmëri për meshkuj.

Por surpizat ne Beauty Center Linda nuk mbarojnë këtu.

Thonë se bukuria lind.

Për ta kultivuar e kujdesur janë profesionistet tona që ofrojne prerje, krehje, stilime, make-up, manikyr e pedikyr të modës më të fundit, të trajnuar në kurse prestigjioze në Milano, Berlin, Romë, Vjenë e Barcelonë.

Në qendrën tonë të bukurisë mund ta llastoni veten me trajtime të fytyrës, trupit dhe mund të fitoni pa u lodhur shumë ngjyrën e bronztë me trajtimet solare.

Hapni derën e ëndrrave dhe bëjen realitet.

Sepse çdo vajzë dhe grua meriton të ndjehet e bukur dhe e veçantë.

Beauty Center Linda e sjell bukurinë më pranë jush. tanimë me dy sallonet tona;

në Kodër Kamëz, Pranë Universitetit Bujqësor dhe në

Durrës, Pista e Re, Shëtitorja e Vollgës.

Rezervo

Informacion shtesë:

Intership Language Course

Lagja 11 rruga Bulevardi Dyrrah ish lulishtja 1 maj , kati 2
+355699378922

Përshkrimi:

Our Channels:

   

Category: Kurse & Qendra Estetike 

Misioni i Qendrës së Gjuhëve të Huaja INTERNSHIP është të pajisë me njohuri dhe me aftësi të përgjithëshme komunikuese në disa gjuhë të huaja, të mundësojë përvetësimin e fjalorit në fusha dhe profesione të caktuara, si edhe të ndërmjetësojë procesin e mbrojtjeve të gjuhëve të huaja përmes ofrimit të përgatitjes profesionale për këto teste ndërkombëtare si edhe të lehtësimit në procedurat e regjistrimit.

Kjo qendër është një institucion arsimor që nxit një kulturë të hapjes globale nëpërmjet iniciativave të mësimdhënies dhe testimeve të gjuhëve të huaja të cilat mbështeten nga Këshilli Britanik nëShqipëri. Nxitja e ndërgjegjësimit ndërkulturor përbën misionin tonë kryesor i cili i shërben jo vetëm fushës së gjuhëve të huaja por edhe përballjes me sfida jetike.  Ne gjithashtu kemi si mission të pasurojmë përvojat arsimore të nxënësve dhe studentëve të shkollave në të gjitha nivelet si edhe të gjithë komunitetit të interesuar për të mësuar një gjuhë të huaj.

 

Web                                                                  Rezervo

Informacion shtesë:

Smart Center

"Lagja 3, Rruga Egnatia Durrës"
00355 0698750700

Përshkrimi:

Our Channels:

   

Category: kurse & qendra estetike 

 

“Smart Center prej 17 vjetesh eksperience te suksesshme me ju, vjen me SHERBIME te reja. Na vizitoni per te perfituar nga ofertat e sezonit te ri. Kurse te gjuheve te huaja:
Anglisht-Italisht-Gjermanisht-Frengjisht-Spanjisht-Turqisht-Greqisht-Latinisht
*Kurs kompjuteri Niveli Fillestar + Niveli Avancuar…”

Web f Insta                                                                 Rezervo

Informacion shtesë:

Fabrika e Kepuceve

Shkozet Durres
+355 +355 69 4079 972

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Fabrike & Artizanale

Kompania  është prodhuesi më i madh dhe më i suksesshëm i këpucëve të lekurës në Shqipëri. Gjithashtu,  është prezente në tregun ndërkombëtar duke prodhuar këpucë për shumë marka të njohura.
Kompania  dizenjon dhe prodhon koleksione të modës së fundit me rreth 800 stile të reja çdo sezon që i ekspozon në panairet më të njohura ndërkombëtarë të shitjes me shumicë dhe pakicë.

I ofron klientëve të saj produkte të cilësisë më të lartë me çmime konkuruese dhe me shërbim të shpejtë.
Punonjësit tanë me aftësi dhe profesionalizëm të lartë krijojnë këpucë për burra, gra dhe fëmijë, duke përfshirë këpucë me qepje me dorë.

Web  f  Insta                                                                 Rezervo

Informacion shtesë:

Fabrika EDIPACK SH.A

"Rruga Aleksander Goga, Portoromano, Durrës, Albania "
052233088

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Fabrike & Artizanale

Kompania jone u themelua ne vitin 2003, viti kur drejtuesi yne Bardhyl Balteza filloi karrieren e tij.

Kompania filloi te prodhonte kartone dhe kuti kartoni ne 2003 dhe shume shpejt u shendrua ne kompanine e prodhimit te materialeve te ambalazhimit me e madhe ne Shqiperi”

Një Mision i qartë dhe i thjeshtë udhëheq EDIPACK Sh.a., të operojë në respekt të 4 faktorëve thelbësorë: Mjedisi, Personat, Cilësia dhe Siguria. Dhe është pikërisht për këtë që mbetjet e mbledhura trajtohen dhe transformohen me objektivin e qartë për të favorizuar një zhvillim të qëndrueshëm, që i përgjigjet nevojave të sotme, duke menduar për të ardhmen. EDIPACK Sh.a. është një ndërmarrje që paraqet një pikë referimi për çdo lloj problematike që ka të bëjë me mbarëvajtjen e riciklimit dhe prodhimit të kartonit dhe të paketimit, duke iu përgjigjur me profesionalizëm dhe kompetencë.”

Web  f  Insta                                                                 Rezervo

Informacion shtesë:

Kategoria:

Fabrika e Qumeshtit

Shkallnur Durres Albania
+355 52260016

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Fabrika & Artizanale

“Fabrika “”Mozzarella Italia” Sh.p.k është themeluar në vitin 1995 nga Ing. Teknolog TIVARI, një ekspert me një eksperiencë prej 40 vitesh në industrinë e qumështit. Në vitet 1992 – 1994 punoi në Itali pranë Fabrikës Filli Serra dhe Capurso në Gioia del Colle (Ba).

Në Fabrikën tonë prodhohen 15 lloje djathrash me teknologji Italiane, Zviceriane dhe Hollandeze, duke përdorur fermente bakteriale Gjermane Danisco. Produktet tona prodhohen me qumësht të cilësisë së lartë nga stallat e vendit dhe të kontrolluar pranë laboratorit tonë të analizave të qumështit.”

Rezervo

Informacion shtesë: