Hotel Villa Belvedere

Rruga Nacionale Durres-Kavaje Durrës
+355 682063022 / +355682063020

Përshkrimi:

Kanalet Tona:

   

Kategoria: Hotel

– Villa Belvedere, është vendosur në zonën e popullarizuar të plazhit të Shkembi Kavajes, 6 km larg qendrës së Durrësit. Me  një restorant që shërben kuzhinën shqiptare, Villa  ofron një pishinë të hapur, sauna dhe një palestër.  Brendësia e këtij hoteli elegant është zbukuruar në stilin tradicional italian. Të gjitha njësitë e akomodimit përfshijnë ajër të kondicionuar, TV me kanale satelitore, një minibar dhe një banjo private si dhe  Wi-Fi falas.

Plazhi më i afërt është 100 metra larg.  Amfiteatri i Durrësit, amfiteatri më i madh Romak në Ballkan, është në qendër të qytetit. Aeroporti i Tiranës është 35 km nga Belvedere.

-Vila Belvedere e sjell tek ju këtë verë:

BAMBOO coffee & restaurant – është një koncept i ri që  me një stil unik buzë detit ku mund të shijoni pamjen e mrekullueshme të detit dhe gjirit ma te bukur qe ka  Adriatiku.

-Plazhi privat i Vila Belvedere e gjeni tek Shkembi Kavajes me emrin Bamboo by Vila Belvedere 

Tradita vazhdon !

Ne flasim gjuhën tuaj!

Adresa: Rruga Nacionale Durres-Kavaje Durrës

Web   f   Insta                                                        Rezervo

Orari:

00:00

Informacion shtesë:

Trattoria Zodiac

Lgj 4 Rr "Skenderbej " Durres Albania
069 48 56 667

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Bar

Ambienti relaksues dhe komoditeti qe te ofron bari jone eshte ajo çka kerkon gjithsecili prej nesh kur vendos qe te pije nje kafe.
Stafi jone i kualifikuar ju ofron sherbim me te mire te produkteve cilesore me te cilat ne punojme.
Ju ftojme te vini te na vizitoni nje here dhe eshte e sigurte qe do te riktheheni.

Adresa: Lgj 4 Rr “Skenderbej ” Durres Albania

f Insta                                                      Rezervo

 

Orari:

07:00-00:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Sunset Bar

Rruga Taulantia, Durrës
00355 69 770 3110

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Bar

Pamje të mahnitshme të perendimit te diellit, vend i madh, ushqime dhe pije, 10 minuta nga shëtitorja kryesore.

Web  f  Insta                                                      Rezervo

Orari:

7AM–2AM

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa:

Port Side Beach

Rruga Currila, Durrës Albania
069 820 1119

Përshkrimi:

Our Channels:

   

Category: Bar

A club that organizes events with songs of recent hits, both Albanian and world-wide.
Port Side Beach has a modern, stylish and open space all year round for anyone who wants to relax by the sea, listen to music or participate in various festivals we organize, as well as have outdoor environments for organizing events different to spend the most enjoyable, entertaining and relaxing holidays.

Web   f   Insta                                                       Rezervo

Orari:

8;00-22:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: