Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Piceri

Pizzeri ERDOĞAN është dhe do të mbetet lider i shërbimit të ushqimit dhe ne stilin e saj rreth pregatitjes se picave, dhe e pakonkurueshme në cilësinë e lartë të saj. Pizza Erdogan eshte ne standartet me te larte te sherbimit, te ideve te reja dhe maksimumi i kujdesit ndaj konsumatorit.

Booking                                                                        Booking

Orari:

Open : 9:00-01:00

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,

Pizza Napoli

Rruga Pavaresia, Lagjia 13, perball hotel Palace te hotel Colombo, Durres
069 76 50 121

Përshkrimi:

Kanalet tona:

   

Kategoria: Piceri

 

Pizza Napoli është dhe do të mbetet për shumë kohë lider në fushën e shërbimit të ushqimit. E para në stilin unik të picave, dhe e pakonkurueshme në cilësinë e lartë të shërbimit.
Pizza Napoli është shoqëria e standarteve të larta të shërbimit, e ideve të reja dhe kujdesit maksimal ndaj konsumatorit.

Adresa: Rruga Pavaresia, Lagjia 13, perball hotel Palace te hotel Colombo, Durres

Web   f   Insta                                                                        Booking

Informacion shtesë:

Restorant Piceri Misiri

Rruga Pavaresia, Durres
068 25 74 856, 0522 60 222

Përshkrimi:

Shiko më shumë

   

Kategoria: Restorant, Piceri

 

Nese deshiron nje vakt te shijshem te rrethuar me nje pamje te mahnitshme ky eshte vendi ideal ku duhet te jeni. Me nje shumellojshmeri te ushqimeve te fresketa

Restorant Piceri Misiri eshte vendi ku ju do te kaloni momente te paharrueshme.

Adresa: Rruga Pavaresia, Durres

f                                                                        Booking

Informacion shtesë:

Zanzi

Plazh, Durres
068 20 87 570

Përshkrimi:

Shiko më shumë

   

Kategoria: Restaurant – Pizza

Ambienti i mahnitshëm, stafi i cilësisë së lartë dhe gatimi i shijshëm.

Adress: Plazh, Durres

f Insta                                                                        Booking

Informacion shtesë:

Kategoria:
Paketa: ,