Restorant

Durres
0698972103
Traditional

Shiko më shumë     Kategoria: Restorant   Restoranti ITALIANO ofron jo vetem nje restorantRead More

Share
 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  2
  Shares
Pizza Napoli
Rruga Pavaresia, Lagjia 13, perball hotel Palace te hotel Colombo, Durres
069 76 50 121
Fastfood

Kanalet tona:     Kategoria: Piceri   Pizza Napoli është dhe do të mbetet përRead More

Share
 • 2
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  2
  Shares
Pishat e Buta, Golem, Durres
069 73 10 550
Traditional

Shiko më shumë     Kategoria: Restorant, Hotel   Bar Restorant Hotel ‘Kevin’ ju ofronRead More

Share
 • 4
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  4
  Shares
Kompleksi Lura, Gjiri i Lalzit, Durres
069 70 01 431, 069 70 95 710
Traditional

Shiko më shumë     Kategoria: Bar, Restorant   Nese deshiron nje vakt te shijshemRead More

Share
 • 3
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  3
  Shares
Durres
Traditional

Shiko më shumë     Kategoria: Piceri Pizzeri Delfin është një ndër piceritë me qualitetRead More

Share
 • 3
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  3
  Shares
Durres
Traditional

Shiko më shumë     Kategoria: Restorant Ne restorantin tone do te gjeni sherbim professionalRead More

Share
 • 3
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  3
  Shares